fbpx

Dychberúci interiér – odvážny, moderný a minimalistický. Industriálny štýl už nie je výsadou výrobných prevádzok, tovární, obchodných priestorov, či priemyselne ladených kancelárií. Svoje miesto si našiel aj v dizajne obytných priestorov, ktoré využívajú prvky priemyselnosti, ako napríklad surové materiály, neopracované plochy alebo opotrebované doplnky. Táto realizácia prepája moderné s kúskom nedbalého. Nábytok definuje účel a celkový vzhľad interiéru. Zaujímavosťou sú aj doplnky, ktoré stelesňujú záľuby a životný štýl majiteľa.

RASTROVANÝ OBKLAD STENY

Dominantou obývacieho priestoru je jednoznačne rastrovaný drevený obklad steny. Drevený obklad zastáva funkciu obývacej steny, ktorá pozostáva zo subtilnej skrinky ukotvenej do obkladu steny. Jednoduché a premyslené riešenie obývacej steny vnáša do priestoru originalitu a nadčasovosť. Do obkladu sme integrovali akustické interiérové dvere. Akustické dvere sme použili na odhlučnenie priestoru nakoľko sa za dverami skrýva súkromné domáce kino a herňa. 

POSUVNÉ DVERE

Atypické interiérové dvere v dyhovanom prevedení dávajú priestoru osobitý ráz. Dispozícia domu a špecifické stavebné otvory nám umožnili vyrobiť rôzne typy dverí. Posuvné dverné krídlo do steny výrazne šetrí priestor a umožňuje využiť celú plochu steny. 

ATYPICKÉ DVERE NA MIERU

Druhý typ dverí v interiéri je tvorený dverným krídlom, ktoré je osadené do skrytej hliníkovej zárubne. Prepojenie skrytej zárubne s dverami a stenovým obkladom vytvára jednotný celok. Materiál a povrchová úprava interiérových dverí nadväzuje na všetky drevené prvky v priestore domu. Všimnite si, že práve dvere tvoria ústredný bod priestoru obývačky, pričom krásne korešpondujú s ostatným nábytkom. 

KNIŽNICA

Veľkorysý priestor si zaslúži veľkorysé riešenia. Dominantou horného podlažia je vstavaná knižnica, ktorá v sebe ukrýva priestor pre zberateľské predmety a množstvo kníh. Knižnica je riešená otvoreným policovým systémom, ktorý celkový priestor vizuálne obohacuje. 

INTERIÉROVÉ DVERE

Jednokrídlové interiérové dvere osadené do obložkovej zárubne spájanej na tupo. Dvere sú bezpolodrážkové s reverzným otváraním. Pre zvýšenie funkčnosti a praktickosti sme dvere opatrili mechanickým padacím prahom, ktorý tlmí hluk a zabraňuje prieniku pachov z miestnosti do miestnosti. 

FARBY A MATERIÁLY INTERIÉRU


dyha dub

tehla

kov

UŽ VÁM NEUNIKNE ŽIADNA NOVINKA

Pravidelne aktualizujeme portfólio novými realizáciami a blog prínosnými článkami.
Chcete aby sa dostali až k Vám? Stačí sa prihlásiť k odberu.

ZAUJALI SME VÁS?
KONTAKTUJTE NÁS