fbpx

Interiér vylaďujú tri základné farby – šedá, biela a odtieň brezového dreva, ktoré je použité na nábytku ako dyha. Doplnkovou farbou je čierna, ktorú nájdeme predovšetkým v kovových detailoch. Šedá farba v interiéri vytvára harmonizujúcu a pokojnú atmosféru. Výber naturálnych materiálov, šedej farby, zemitých odtieňov a rôznych povrchov udáva interiéru typický charakter. Nazrite do interiéru, kde stojí v centre pozornosti prírodná drevná štruktúra a kde hra odtieňov šedej farby vytvára čistú základňu interiérového dizajnu.

MODERNÁ KUCHYŇA

Denná obytná časť rodinného domu začína kuchyňou, ktorá je otvorená a prepojená s ostatnými časťami domu. Kuchyňa je výnimočná najmä svojou netradičnou dispozíciou. Dizajnové riešenie kuchyne plynule nadväzuje na obklad prechádzajúci ústredným priestorom rodinného domu. A čo ten zaujímavý materiál? Pohľadové plochy kuchynskej linky sú vyrobené z celofarebnej MDF vo farbe grey ošetrenej zdravotne nezávadným lakom, ktorý eliminuje prípadné mechanické poškodenie povrchu.

KUCHYNSKÁ LINKA

Hlavnou prednosťou nábytkov v dome je ich praktickosť, ktorá sa skrýva za minimalistický a moderný dizajn. Prioritou bolo, aby sa priestory a ich nábytok dali jednoducho udržovať. Čisté plochy dvierok, ktorých otváranie je riešené zapustenými “L” a “C” úchytkovými lištami v čiernej farbe. Vysunutý kuchynský ostrovček zachová kontakt na všetky strany, pričom je kuchár aj behom príprav prepojený s okolím.

UKRYTÁ ŠPAJZA

Súčasťou kuchynskej linky sú integrované dvere so skrytou zárubňou, za ktorými sa skrýva úložný priestor špajze. Špajza je riešená veľmi veľkoryso – policový systém na potraviny, šuflíky, skrinky a výklenky, ktoré slúžia ako vinotéka. Je zrejmé, že dobre navrhnutý úložný priestor majiteľom uľahčuje každodenný život v kuchyni.

PRAKTICKÝ OBKLAD STIEN

Maximálne využitie priestoru popri stene. Stenový obklad nemusí byť len dizajnovým prvkom v interiéri, ale môže taktiež slúžiť ako plnohodnotný odkladací priestor. V tejto časti zostavy sa nachádza ukrytý zhod prádla, ktorý šikovne prepája vrchné poschodie domu s prízemím. Vnútorné vybavenie skriniek prepája výklopy, zásuvkové systémy a otváravé dvierka.

ÚLOŽNÉ PRIESTORY

Zaujímavé dispozičné riešenie umožnilo vytvoriť dizajnový prvok lomenej steny, ktorá plynule prechádza z priestorov kuchyne cez celú chodbu. V stene sú skryté úložné plochy na odkladanie rôznych predmetov. Integrované atypické interiérové dvere dokonale splývajú s panelovým rozvrhnutím stenového obkladu.

DETAILY A KONTRASTY

Atraktívnym dizajnovým prvok interiéru sú nepochybne niky. Niky vyrobené z brezovej dyhy prejasňujú celú zostavu. Niky môžu slúžiť ako priestor pre dekoratívne prvky alebo môžu taktiež zastávať funkciu minimalistickej knižnice.

INTERIÉROVÉ DVERE NA MIERU

Interiérové dvere inšpirované puristickým dizajnom. Dvere sú osadené do skrytej kovovej zárubne, ktorá umožňuje dvernému krídlu splynúť s plochou steny. Čisté a ničím nerušené línie sú prioritou. Dvere sú vyrobené z brezovej dyhy, ktorá je jednotného materiálu ako obklad steny. Dverné kovanie v čiernej farbe podtrhuje nadčasovosť a modernosť dizajnu interiérových dverí.

MODERNÁ SPÁLŇA

Spálňa, ktorej interiér deklaruje úsporné a minimalistické nábytkové zariadenie. Ústredným prvkom je geometrický panelový obklad osadený na stene za čelom postele. Integrované interiérové dvere sme vyhotovili tak, aby tieňové špáry prechádzali plynule cez dverné krídlo, čím sa vytvoril komplexný obkladový celok. Obklad je vyrobený z brezovej dyhy, ktorá je povrchovo ošetrená zdravotne nezávadným lakom.

GEOMETRIA A NÁBYTOK

Čisté plochy pútavo rozbíja prísne geometrický obklad. Asymetricky navrhnuté geometrické tvary vychádzajúce z primárneho tvaru trojuholníka. Čím väčší priestor tým viac vyniknú tieto veľkoryso riešené plochy.

SOLITÉR

Nábytok obývačky sa taktiež nesie v duchu minimalizmu. Jednoduchý solitér pod televízorom slúži ako úložný priestor pre jednotlivé set-top boxy, herné konzoly, ovládače, wifi routre a inú elektroniku. Solitér je vyrobený z celofarebnej MDF v odtieni grey. Otváranie dvierok na push. Modulárna vertikálna záhrada osadená na stene za televízorom zastáva dekoratívnu, ale i úžitkovú funkciu.

KNIŽNICA

Steny schodiska lemuje nábytkový systém, ktorý je tvorený z otvorených ník a otvárateľných skriniek. Niky slúžia ako knižnica pre uchovávanie obľúbených knižných vydaní. V centre zostavy sa nachádza oddychový priestor, kde si majitelia môžu sadnúť a v pokoji čítať vybranú knihu.

OBKLAD STIEN SCHODISKA

V interiéri domu sú navrhnuté rôzne typy stenových obkladov, ktoré dávajú celkovému dizajnu domu osobitý ráz. Steny popri schodisku sú obložené celo farebnou MDF v šedej farbe, z ktorej je vyrobená kuchyňa a aj lomený obklad chodby. Jednotný materiál vkusne prepája jednotlivé priestory.

SKRYTÉ DVERE

Dvere sú jednoduché, moderné a a vzhľadovo neutrálne. Jednoduchosť, ktorú ponúkajú môže po vzhľadovej stránke osloviť viacerých ľudí. Skryté zárubne so skrytými pántami vytvárajú pohľadovú plochu čístú a jednotnú. Materiálové prevedenie dverí nadväzuje na obklad steny, pričom je táto celofarebná MDF ošetrená hĺbkovo zdravotne nezávadným lakom, ktorý zabezpečí dlhú životnosť a vyššiu odolnosť plochy.

PANORAMATICKÉ OKNO

Vnútorná špaleta panoramatického okna je obložená v jednotnom materiály, čím plynule nadväzuje na geometrický obklad galérie. Priestranné okno sa stará o prístup denného svetla do priestorov interiéru a taktiež umožňuje výhľad do záhrady.

GALÉRIA

Moderná a nadčasová dispozícia domu prináša kreatívne riešenia. V centre rodinného domu sa nachádza otvorená galéria, ktorá prechádza cez všetky poschodia. Galéria je po všetkých stranách obložená geometrickými panelmi z brezovej preglejky. Asymetrické panely sú prepájané tieňovou špárou. Strešný svetlík nad galériou do interiéru vnáša denné svetlo vďaka čomu je interiér presvetlený.

RIEŠENIA NA MIERU

Slobodné, hravé kombinovanie materiálov a tvarov je pre interiér a jeho majiteľov mimoriadne osviežujúce. Panelovému obkladu galérie sme venovali veľkú pozornosť, nakoľko je každý jeden kúsok jedinečný a originálny. Presné matematické výpočty a konštrukčné zakreslenie má za výsledok tento jedinečný kúsok umenia. Atmosféra, ktorú tento prvok v interiéri vytvára dodáva majiteľom pocit domova, kde sa cítia príjemne a kde sa vždy radi vracajú.

DVERE PO STROP

Interiérové dvere vyrábané na mieru. Dvere sú atypické svojimi rozmermi, kde najzaujímavejšia je ich výška až po strop. Dvere sú povrchovo upravené striekaním do bielej farby. Biela dverná plocha vytvára spoločne s bielou stenou monochromatický vzhľad, ktorý tejto dlhej chodbe náramne pristane. S bielou farbou sú v kontraste černe doplnky ako dverná kľučka, magnetický zámok a skryté pánty.

FARBY A MATERIÁLY INTERIÉRU


MDF šedá

biela

dyha breza

UŽ VÁM NEUNIKNE ŽIADNA NOVINKA

Pravidelne aktualizujeme portfólio novými realizáciami a blog prínosnými článkami.
Chcete aby sa dostali až k Vám? Stačí sa prihlásiť k odberu.

ZAUJALI SME VÁS?
KONTAKTUJTE NÁS