fbpx

Využitie dreva v interiéri môže mať niekoľko výhod. Okrem vizuálnej krásy je drevo fantastickým tepelným a akustickým izolátorom. Drevo je pozoruhodný materiál a to vedia aj majitelia realizácie, kde je drevo v hlavnej úlohe.

KUCHYNSKÁ LINKA

Kuchynská linka v tvare písmena U je veľmi obľúbená najmä v otvorených priestoroch kuchyne a obývačky. Tvar, ktorý ponúka množstvo možností rozmiestnenia pracovných zón. Kuchyňa disponuje dostatočným úložným priestorom pre kuchynské spotrebiče a nástenné skrinky. Denné svetlo do kuchyne prechádza cez originálne panoramatické okno.

ZÁSUVKOVÝ SYSTÉM

Spodná časť kuchynskej linky je prevažne tvorená úložnými priestormi. Zásuvkový systém v rôznych hĺbkach je praktický najmä pre odkladanie kuchynského riadu a spotrebičov rôznej veľkosti. Dvierka zásuviek sú vyrobené v prírodnej dyhe dub.

FUNKČNÁ A PRAKTICKÁ

Moderný vzhľad podporujú vkusne zafrézované úchytky. L profil úchytiek je komfortný na uchytenie aj na bežnú dennú údržbu. Úchytkové lišty sú atypickej veľkosti vyrobené na mieru pre zákazníka. Úchytkové lišty sme umiestnili horizontálne i vertikálne.

JEDNOTNÝ DIZAJN

Priestor kuchyne je štedro presvetlený denným svetlom, čo dizajnérom umožnilo zvoliť kombináciu čiernej farby a dreva. Ku kuchynskej linke je ladený jedálenský stôl v jednotnom štýle. Farebný akcent sa nesie v duchu antracitových stoličiek.

PRACOVNÁ DOSKA

Ako môžete vidieť, kuchyňa je premyslená do posledného detailu. Výrazným prvkom kuchynskej linky je čierna pracovná doska. Čierna doska a čierne skrinky kuchynskej linky vytvárajú pôsobivú atmosféru.

OBOJSTRANNÁ SKRINKA

Vďaka praktickej skrinke sa nám podarilo využiť každý voľný kúsok priestoru. Predĺžene rameno kuchynskej linky slúži z jednej strany ako zásuvkový odkladací priestor a zo strany druhej sú v ňom integrované polohovateľné police, kde si majitelia môžu odkladať taniere prípadne servírovacie pomôcky.

OBÝVACIA STENA

Otvorený priestor obývačky pôsobí vzdušne a priestranne. Jednoducho riešený obývací nábytok, kotvený do konzoly obkladu. Skrinka je vyrobená z prírodnej dyhy dub poloradiál. Využitím jednotného materiálu sme dosiahli vizuálnu konzistentnosť.

OBKLAD STENY KÚPEĽNE

Veľké drevené plochy vnášajú do priestoru teplo domova. Stenu kúpeľne sme z pohľadovej časti obývačky obložili dreveným obkladom, vďaka čomu vznikla unikátna plocha. Na obklad sme ukotvili dlhé police v dubovom prevedení.

ÚLOŽNÝ PRIESTOR

Zásuvky spodnej skrinky v kontrastnom bielom prevedení pôsobia čisto a moderne. Čielka zásuviek sú s vyfrézovanými úchytkami, ktoré sme použili aj v kuchyni.

FARBY A MATERIÁLY INTERIÉRU


matná biela

matná čierna

dyha dub

UŽ VÁM NEUNIKNE ŽIADNA NOVINKA

Pravidelne aktualizujeme portfólio novými realizáciami a blog prínosnými článkami.
Chcete aby sa dostali až k Vám? Stačí sa prihlásiť k odberu.

ZAUJALI SME VÁS?
KONTAKTUJTE NÁS