fbpx

Kancelárske priestory s atypickou dispozíciou a prvkami firemnej identity. V centre záujmu podnikania nášho zákazníka je poskytovanie komplexných riešení v obore so zameraním na potreby a očakávania zákazníkov. Pre dodanie kvalitného výrobku je dôležité tvorivé a príjemné pracovné prostredie. My sme pre ich prezentačné a kancelárske priestory vyrobili nábytky na mieru.

VSTUPNÁ CHODBA

Niekomu sa môžu priestory vstupnej chodby na prvý pohľad zdať chladné a neosobné. Iní zase ocenia minimalizmus a originalitu. Prepojenie firemnej identity a nábytku je viditeľné v použitej farebnej škále šedej, bielej a červenej. Nosným dreveným prvkom sú celostenové obklady.

OBKLAD STENY

Profesionálny dizajn kancelárií vytvára pre zamestnancov a návštevníkov spoločnosti priestory, kde sa budú cítiť príjemne. Obklad steny, ktorý sme vyrobili je pre nich charakteristický. Čisté línie, hrany a priemyselný vzhľad evokujú dojem precíznosti a inovatívnosti, ktorou sa spoločnosť prezentuje.

DVERE NA MIERU

Bezfalcové dvere osadené v obklade, ktorý je zároveň aj zárubňou, vytvára dojem skrytých dverí. Skryté dvere v drevenom obklade steny podčiarkujú moderný trend minimalizmu. Originálne riešenie označení miestností a úložného priestoru pre hydrant sme dosiahli vďaka tlači.

SKRYTÁ SOKLOVÁ LIŠTA

Inovatívna a praktická, to je vyfrézovaná soklová lišta. Lišta vytvára plynulý prechod medzi stenou, podlahou a dverným krídlom. V tomto prípade sme do vyfrézovaného priestoru vložili LED pás, ktorý vytvára jedinečné efekty.

DREVENÝ OBKLAD

Dominanta chodbovej časti kancelárskych priestorov v podobe antracitového dreveného obkladu aj napriek strohosti vytvára vizuálnu rovnováhu. Remeselnosť a dôraz na detail je vidieť v rohovom spájaní drevených plátov obkladu.

ZAPUSTENÁ KĽUČKA

Obľúbený kúsok, ktorý doplní akýkoľvek typ dverí. Zapustená kľučka je v jednej línii s plochou dverného krídla. Niklová povrchová úprava kľučky v kombinácií s antracitovou farbou dverí a obkladu vytvára unikátnu atmosféru a estetický pôvab.

FARBY A MATERIÁLY INTERIÉRU


biela

matná antracitová

číre kalené sklo

UŽ VÁM NEUNIKNE ŽIADNA NOVINKA

Pravidelne aktualizujeme portfólio novými realizáciami a blog prínosnými článkami.
Chcete aby sa dostali až k Vám? Stačí sa prihlásiť k odberu.

ZAUJALI SME VÁS?
KONTAKTUJTE NÁS