fbpx

SPOZNAJTE NÁS

Sme rodinná firma, ktorej značka KORADOOR® v sebe nesie život prírody a lásku k dizajnu. Prostredníctvom prepojenia tradičnej remeselnej výroby a moderných technológií vám prinášame unikátne spracovanie nábytkov, dverí a podláh.

Každý deň prichádzame do práce, pretože pre vás chceme vytvoriť priestor, ktorý bude vašim domovom. Priestor, ktorý odráža váš štýl a osobnosť, priestor, kde môžete byť sami sebou. Navrhujeme a vyrábame produkty v najvyššej kvalite za minimálny čas potrebný pre precízne a kvalitne odvedenú prácu. Pýtate sa ako? Jednoducho. Maximalizujeme kompetentnosť, vytvárame systém a milujeme to, čo robíme.

27
spoľahlivých zamestnancov
3148+
zrealizovaných projektov
472
m2 výstavnej plochy pod jednou strechou
18
rokov skúsenosti

História KORADOOR®

Spoznajte našu históriu

Tím KORADOOR®

Spoznajte náš tím

NAŠA FILOZOFIA

„Našim poslaním je spríjemňovať každodenný život a vytvárať jedinečné interiéry pre našich zákazníkov. Naša hodnota spočíva v precíznosti, kvalite a prepracovanom detaile. Dôraz kladieme na kvalitné materiály, remeselné spracovanie a podporu lokálnej výroby tým, že 100% našej produkcie je rýdzo slovenská. Sme iní, sme výnimoční – našim poslaním na trhu je plniť sny zákazníkov o nábytkoch, dverách, podlahách a interiéroch tak, ako to nerobí nikto iný. Prinášame vám komplexné interiérové riešenia, trvalé a dôveryhodné vzťahy.“

Iveta a Ľuboš Málikovci | zakladatelia spoločnosti

UŽ VÁM NEUNIKNE ŽIADNA NOVINKA

Pravidelne aktualizujeme portfólio novými realizáciami a blog prínosnými článkami.
Chcete aby sa dostali až k Vám? Stačí sa prihlásiť k odberu.

ZAUJALI SME VÁS?
KONTAKTUJTE NÁS