fbpx

Podlaha je súčasťou každého domu či bytu. Funkcia podlahy spočíva v skvalitnení a spevnení nášľapnej plochy. Okrem praktickej stránky dotvára podlaha priestor aj po estetickej stránke. Pri výbere podlahy je dôležité brať ohľad na vlastnosti, ktoré z nej robia odolnú a trvácnu podlahovú krytinu. Drevená podlaha je všestranná a najviac šetrná k životnému prostrediu. Drevo umocňuje v tradičnom rustikálnom interiéri atmosféru a v modernom minimalistickom vytvára teplý dojem.

Okrem toho, že vám ponúkame široký výber podlahových krytín od rôznych renomovaných značiek pripravujeme pre vás podlahy značky KORADOOR®. Bez ohľadu na rozmer miestnosti alebo štýl je masívna podlaha KORADOOR® tou správnou voľbou. Drevené podlahy z masívu s dôkladne a ručne vyberanou štruktúrou dreva najvyššej akosti. Lamely sú v atypickej šírke a výške, čím dosiahneme jedinečný vzhľad. Masívne drevené podlahy pre vás vieme upraviť kartáčovaním, tmelením, olejovaním a morením.

Príďte nás navštíviť a prezrieť si podlahu položenú v miestnostiach nášho showroomu. Radi vám ukážeme rôzne povrchové úpravy a možnosti riešenia. My máme najradšej prirodzenú s viditeľnými hrčami, olejovaným povrchom a kartáčovaním.

 

UŽ VÁM NEUNIKNE ŽIADNA NOVINKA

Pravidelne aktualizujeme portfólio novými realizáciami a blog prínosnými článkami.
Chcete aby sa dostali až k Vám? Stačí sa prihlásiť k odberu.

ZAUJALI SME VÁS?
KONTAKTUJTE NÁS