fbpx

Móda je symbol a forma komunikácie, s ktorou denne prichádzame do kontaktu. Správne navrhnutý šatník nepredstavuje len priestor na odkladanie šatstva ale plnohodnotný prvok interiéru, ktorý zaručuje funkčnosť a estetickosť.

Dôležité je vytvoriť dostatočný úložný priestor na odkladanie oblečenia. Láka vás zmena alebo nemáte dostatok priestoru na šatstvo? Ste v správnom čase na správnom mieste.

 

ŠATNÍK

Vyrábame šatníky na mieru podľa vašich predstáv. Šatník je samostatná miestnosť, ktorá primárne slúži na odkladanie oblečenia. Šatník predstavuje miestnosť, do ktorej sa dá vstúpiť a voľne sa v nej pohybovať. Najčastejšie sa s týmto riešením môžeme stretnúť v domoch alebo veľkých bytoch, ktoré si môžu dovoliť vyčleniť miestnosť pre oblečenie.

Naši špecialisti vám navrhnú šatník, ktorý bude vašim sluhom a odkladanie šatstva bude pre vás radosťou. Netypické riešenia na mieru prinesú do vášho života organizovanosť a poriadok. V šatníku je najdôležitejšie vnútorné vybavenie. Vnútorné vybavenie zahŕňa zásuvky, polohovateľné police, vešiakové tyče, košíkové organizéry a mnoho iného. Dodajte šatníku modernu integrovaným automatickým osvetlením, ktoré sa rozsvieti pri otvorení dverí alebo zásuvky. Vymeňte mechanické mechanizmy za tie automatické.

V našom showroome si môžete prezrieť a vyskúšať výhody a nevýhody rôznych nábytkových mechanizmov.

VSTAVANÁ SKRIŇA

Vstavané skrine môžeme nájsť v spálňach, chodbách,  detských izbách alebo hosťovských izbách. Vstavaná skriňa je dobrým riešením najmä v prípadoch, kedy vám dispozícia domu alebo bytu nedovoľuje vyčleniť oddelený priestor pre šatník. Vstavaná skriňa je ideálnym riešením, ktoré vám vytvorí dostatočný odkladací priestor. Vstavané skrine na mieru ponúkajú mnoho možností materiálového prevedenia a dispozičného riešenia vnútorného priestoru. V prípade atypickej vstavanej skrine na mieru vieme využiť každý voľný priestor.

Dôležitý je pri vstavanej skrini posuvný mechanizmus otvárania dverí. Posuvný systém musí voľne kĺzať po koľajnici, pričom eliminuje váhu dverného krídla vstavanej skrine. Vnútorné vybavenie vstavanej skrine je dobré premyslieť. Naši dizajnéri a konštruktéri berú do úvahy dispozičné možnosti a vaše preferencie na základe čoho pre vás vytvoria vstavanú skriňu na mieru. Vnútorné vybavenie zahŕňa vešiakové police, zásuvky, policový systém, výsuvné drôtené koše a mnoho iného. Tak, ako pri šatníkoch aj vstavené skrine môžete ozvláštniť sofistikovaným vnútorným osvetlením alebo automatickými mechanizmami.

REALIZÁCIE ŠATNÍKOV A VSTAVANÝCH SKRÍŇ

UŽ VÁM NEUNIKNE ŽIADNA NOVINKA

Pravidelne aktualizujeme portfólio novými realizáciami a blog prínosnými článkami.
Chcete aby sa dostali až k Vám? Stačí sa prihlásiť k odberu.

ZAUJALI SME VÁS?
KONTAKTUJTE NÁS