fbpx

French door KF96RSBEA

Spoločnosť Siemens na trh uviedla novinku French door chladničku s mraziakom a zabudovanou vinotékou, ktorú si môžete pozrieť v našom showroome v Sučanoch. Táto prémiová chladnička sa od konkurencie odlišuje úchvatným dizajnom, veľkým vnútorným priestorom a spojením troch spotrebičov do jedného kompaktného výrobku. Spotrebič, ktorý má všetko čo budete v rámci skladovania, mrazenia a chladenia potravín a nápojov potrebovať.

Kombinovaná chladnička s mraziakom a vinotékou

Zoznámte sa s trojdverovou kombináciou chladničky, mrazničky a vinotéky. Chladnička je vyhotovená v modernom čiernom prevedení, ktorý krásne dotvorí vzhľad modernej kuchyne a interiéru. Svoju pozornosť na seba spotrebič strne vďaka integrovanej vinotéke, ktorá je osvetlená a elegantne zakomponovaná medzi chladiacu a mraziacu časť chladničky. Chladnička sa dá osadiť samostatne ako solo spotrebič alebo ju môžeme z väčšej časti vstavať do kuchynskej linky, pričom predná dverová časť zostane pohľadová.

Chladnička s mraziakom a integrovanou vinotékou SIEMENS-French Door-KF96RSBEA-zatvorená-KORADOOR

 

Prepojenie troch spotrebičov v jednom

Chladiaca a mraziaca časť v jednom spotrebiči, tak by sa dala definovať chladnička KF96RSBEA. Mraziaca časť je v spodnej časti chladničky s celkovým objemom 171 L. V mraziaku sa nachádzajú jednotlivé zásuvky vhodné pre oddelenie potravín a taktiež bigBox, kde zmestíte aj veľké stehno v celku.  Integrovaný výrobník ľadu oceníte pri miešaní drinkov alebo počas horúcich letných dní. Vďaka technológií NoFrost už mraziak nemusíte odmrazovať, pretože odsáva vlhkosť a vzduch zostane suchý. Žiadna námraza!

Chladnička s mraziakom a integrovanou vinotékou SIEMENS-French Door-KF96RSBEA-Otvorené pravé krídlo chladničky-KORADOOR

 

Priestranný interiér

Chladiaca časť sa flexibilne prispôsobí akýmkoľvek potravinám, či kuchynskému riadu. Priestor spĺňa vysoké štandardy vo vzťahu ku potrebám užívateľa. Polohovateľné sklenené zásuvky a kompletne osvetlený interiér chladničky vám zabezpečí slobodu a jasný prehľad o obsahu chladiaceho priestoru. Súčasťou chladničky sú organizéry na vysoké fľaše alebo vajcia. Nevyhnutnosťou je zásuvka prispôsobená potrebám skladovania ovocia a zeleniny s Fresh. MultiAirflow zabezpečuje rovnomernú cirkuláciu vzduchu v chladničke. Taktiež si spotrebič môžete pripojiť do aplikácie Home Connect a mať prehľad o všetkom v reálnom čase.

 

Chladnička s mraziakom a integrovanou vinotékou SIEMENS-French Door-KF96RSBEA-Naplnený interiér chladničky-KORADOOR

Integrovaná vinotéka

Zabudovaná vinotéka vo forme zásuvky s integrovaným pohybovým senzorom. Pri priblížení ku spotrebiču sa vinotéka rozsvieti a navodí vhodnú atmosféru. Integrované dubové zásuvky majú miesto až na 17 fliaš na dvoch úrovniach. Vďaka rôznym funkciám si chladenie môžete nastaviť podľa vloženého nápoja: červené víno, biele víno, šampanské alebo pivné špeciály budú dokonalo vychladené a pripravené na servírovanie. Päť rôznych teplôt alebo individuálny mix si naprogramujete prostredníctvom Home Connect. Atmosféra navodená, nápoje správne vychladené…nazdravie.

 

Chladnička s mraziakom a integrovanou vinotékou SIEMENS-French Door-KF96RSBEA-Ovládací panel vinotéky-KORADOOR

FOTOGALÉRIA CHLADNIČKY SIEMENS FRENCH DOOR

UŽ VÁM NEUNIKNE ŽIADNA NOVINKA

Pravidelne aktualizujeme portfólio novými realizáciami a blog prínosnými článkami.
Chcete aby sa dostali až k Vám? Stačí sa prihlásiť k odberu.

ZAUJALI SME VÁS?
KONTAKTUJTE NÁS