fbpx

Kuchyňa je priestor určený na varenie a prípravu jedla. Varenie je umenie, kultúra a láska v jednom. Tak, ako je kultúra, umenie a láska jedinečná, je jedinečná aj každá kuchyňa. Projekt kuchynskej linky je sprevádzaný dôležitými krokmi, akými sú prvotný výber dizajnu, funkčnosti jednotlivých komponentov a spôsobu jej využitia. KORADOOR® sa špecializuje na zákazkovú výrobu atypických kuchýň a jedálenských priestorov.

Neexistuje projekt, priestor alebo nápad, ktorý by sme pre vás nevedeli zrealizovať. Vďaka odbornosti nášho tímu pre vás navrhneme a vyrobíme kuchyňu v rôznych tvaroch, veľkostiach, materiálochpovrchových úpravách. Náš tím pre vás pripraví priestor, ktorý bude vašim zosobnením a bude súčasťou vášho každodenného príbehu života.

 

PLÁNOVANIE KUCHYNE A ERGONÓMIA

Aby vám kuchyňa robila radosť je v prvom rade dôležité jej naplánovanie. V prípade, že váš nový interiér práve staviate bude tvar, prípadne veľkosť kuchyne možné z architektonického hľadiska prispôsobiť alebo zmeniť. Ak už máte priestor vopred určený, vieme vašu kuchyňu prispôsobiť tak, aby spĺňala tie najvhodnejšie estetické a funkčné riešenia. Sme pozorní k vašim požiadavkám a rešpektujeme možnosti priestoru, pretože sa snažíme vytvoriť harmonickú interakciu medzi koncovým užívateľom a celým kuchynským priestorom. Logická organizácia kuchynského nábytku vám ušetrí starosti, odbúra prekážky pri práci a zvýši užívateľský komfort. Dodržiavame základné pravidlá rozmiestnenia prevádzkových zón s dôrazom na rozmiestnenie logických trás pohybu v priestore. Kuchyňa, vyžaduje slobodu pohybu, ktorú dosiahneme využitím pracovného trojuholníka – vzdialenosť a umiestnenie zón varenia, umývania riadu a skladovania potravín. Efektivita a účinnosť trojuholníka udržuje hlavné pracovné miesta v blízkosti užívateľa tak, aby ho nijakým spôsobom kuchynský nábytok neobmedzoval. Pri návrhu a výrobe kuchynského nábytku dbáme na ergonomické zásady podporujúce váš zdravý životný štýl.

DIZAJN A ŠTÝL KUCHYNE

Štýl, ako prejav vášho vkusu a osobnosti je pri zariaďovaní nového interiéru obzvlášť dôležitý. Pri výbere vhodného štýlu kuchyne je potrebné dbať na výslednú konzistentnosť  interiéru. V súčasnosti existuje obrovské množstvo materiálov, povrchových úprav, kovaníkuchynských doplnkov, ktoré ponúkajú dizajnovú variabilitu. Neviete sa rozhodnúť, či podľahnúť horúcim trendom alebo vsadiť na nadčasovosť? Nebojte sa kombinovať prvky jednotlivých štýlov. Zvoľte si tie, ktoré k vám budú dokonale ladiť a my vám kuchyňu radi vyrobíme na mieru. Kreativite sa medze nekladú.

VNÚTORNÉ VYBAVENIE KUCHYNE

Funkčnosť kuchynského nábytku zabezpečujú sofistikované kovania, akými sú napríklad výklopné kovania, výsuvnéposuvné systémy, relingové  systémy, závesy, zásuvkové kovania alebo rôzne typy políc, mriežokkošov.  V spolupráci s našim partnerom HÄFELE sme pre vás pripravili jedinečný showroom, ktorý je ukážkou funkcionality a dizajnu zároveň. V showroome máte možnosť vidieť, vyskúšať a porovnať  jednotlivé kovania a detaily nábytku v praxi. Vnútorný priestor kuchyne by mal byť plne využiteľný a prispôsobiteľný meniacim sa požiadavkám koncového užívateľa, preto sme pre vás pripravili ukážku rôznych možností a alternatív. Môžete si prezrieť vnútorné vybavenie kuchyne od drevených zásuviekorganizérov až po skryté detaily, ktoré dodávajú nábytku hmatateľné hodnoty. Dizajn a riešenia showroomu predstavujú odraz našich znalostí, skúseností a vedomostí. Navštívte nás a my vám radi predstavíme možnosti výroby nábytku alebo vám poradíme pri výbere materiálu, povrchových úprav či dizajnu.

KUCHYNSKÉ SPOTREBIČE

Dôležitou súčasťou každej kuchyne sú spotrebiče. Kuchynské spotrebiče v súčasnosti disponujú širokou škálou funkcií a nadčasovým dizajnom, čím tvoria cenný doplnok každej kuchyne. Aby vaša kuchyňa spĺňala tie najvyššie štandardy spolupracujeme s kuchynskými spotrebičmi značky SiemensBosch. Spotrebiče v sebe spájajú technologické inovácie, kvalitné materiály a jedinečný dizajn. Dôraz na tie najvyššie nemecké štandardy robí z týchto spotrebičov jedinečné produkty. Široký výber vstavaných rúr na pečenie, kompaktných rúr, parných rúr, mikrovlnných rúr, odsávačov pár, varných dosiek, ohrevných zásuviek, umývačiek riadov, chladničiek, mrazničiek a kávovarov. Obráťte sa na nás a my vám radi pomôžeme s výberom vhodných spotrebičov pre vás a vašu kuchyňu.

REALIZÁCIE KUCHÝŇ A JEDÁLNI

UŽ VÁM NEUNIKNE ŽIADNA NOVINKA

Pravidelne aktualizujeme portfólio novými realizáciami a blog prínosnými článkami.
Chcete aby sa dostali až k Vám? Stačí sa prihlásiť k odberu.

ZAUJALI SME VÁS?
KONTAKTUJTE NÁS