fbpx

Nezabúdame ani na našich najmenších. Naši dizajnéri navrhnú pre vaše deti izbu, ktorá bude odzrkadľovať ich sny a predstavy. Deti vo svojej detskej izbe trávia väčšinu času, v detstve sa tam hrajú, počas školy sa učia a neskôr v izbe trávia spoločný čas s kamarátmi. Súčasťou všetkého je ergonomický a bezpečný nábytok.

 

NÁBYTOK DETSKEJ IZBY

Nábytok by mal byť vyrobený z materiálov šetrných k životnému prostrediu a zdraviu dieťaťa. Najvhodnejším materiálom na výrobu detského nábytku je prírodný masív. V prípade, že sa rozhodnete použiť iný materiál je dôležité dbať na povrchovú úpravu. Používame bezolovnaté farby a náterové systémy, ktoré sú ekologické a antibakteriálne. Detský nábytok by mal byť praktickýodolný. Praktický najmä preto, lebo deti neustále rastú a menia sa ich preferencie. Manuálne alebo automaticky nastaviteľná výška nábytku, neutrálne farby s farebným akcentom v doplnkoch sú možnosti, ktoré urobia z vašej investície do detskej izby dlhodobú záležitosť. Taktiež sa platí investovať do pevného a ťažkého nábytku, ktoré deti len tak ľahko neprevrhnú. Mamičky ocenia materiály jednoduché na údržbučistenie. Radi vám poradíme a navrhneme možnosti výroby nábytku na mieru, ktorý vytvorí vašim deťom ich útočisko a detský raj.

PRACOVNÝ STÔL

Pri navrhovaní nábytku nezabúdame na ergonómiu. Vzhľadom k tomu, že sa ergonómia snaží optimalizovať vzťah medzi človekom, prostredím a pracovným nástrojom je dodržiavanie jej zásad dôležité pre zvýšenie výkonnosti. Pracovný stôl predstavuje primárny pracovný nástroj dieťaťa, kde trávi väčšinu svojho času pri učení a písaní úloh. Nábytok a pracovné stoly KORADOOR® rešpektujú všetky ergonomické zásady a normy. Navrhneme pre vaše deti pracovné miesto, ktoré prispieva k pracovnému komfortu a maximálnemu využitia ich výkonnostnej kapacity.

UŽ VÁM NEUNIKNE ŽIADNA NOVINKA

Pravidelne aktualizujeme portfólio novými realizáciami a blog prínosnými článkami.
Chcete aby sa dostali až k Vám? Stačí sa prihlásiť k odberu.

ZAUJALI SME VÁS?
KONTAKTUJTE NÁS