fbpx

Okrem toho, že vyrábame dvere do kovových zárubní vieme vám vyrobiť drevené obloženie kovovej zárubne. Výhodou klasickej kovovej zárubne je jej pevnosť. Nevýhodou býva chýbajúca drážka na zárubňové tesnenie, dizajn a v neposlednej rade rozdielnosť od dekoru dverí. KORADOOR® vám ponúka dva typy kovových zárubní.

 

SKRYTÁ KOVOVÁ ZÁRUBŇA

Skrytá subtílna zárubňa je v súčasnosti jedným z najpoužívanejších typov zárubní. Pomocou skrytej zárubne dokážeme vytvoriť jednotný povrch, kedy dvere, zárubňa a stena tvoria jednu líniu. Stratenú zárubňu tvorí hliníkový profil, ktorý je namontovaný do stavebného otvoru. Hliníkový rám zárubne je veľmi tenký, no mimoriadne odolný a pevný. Jeho subtílny tvar nám umožňuje kreatívne pracovať s jeho konštrukciou a osadiť ho do otvoru tak, aby bol viditeľný minimálne alebo vôbec. Hliníková zárubňa je vhodná do sadrokartónových ale i murovaných priečok. Zárubňa obsahuje skryté pánty, ktoré je možné otvárať do vnútra i do vonku. Špeciálny povrch zárubne nám dovoľuje natierať plochy tak, aby boli s dverami a stenou jednotné.

Skrytá kovová zárubňa je minimalistickým a moderným riešením pre všetky interiéry, ktoré naplňujú moderné trendy v architektúre a dizajne. Zárubne sú obľúbene tak, ako u interiérových dizajnérov, architektov tak aj u našich zákazníkov. Príďte navštíviť náš showroom, kde si skryté zárubne môžete prezrieť v rôznych prevedeniach.

REALIZÁCIA KOVOVEJ ZÁRUBNE

UŽ VÁM NEUNIKNE ŽIADNA NOVINKA

Pravidelne aktualizujeme portfólio novými realizáciami a blog prínosnými článkami.
Chcete aby sa dostali až k Vám? Stačí sa prihlásiť k odberu.

ZAUJALI SME VÁS?
KONTAKTUJTE NÁS