fbpx

Zalamovacie dvere alebo inak nazývané aj skladacie a lamelové sú vhodné predovšetkým do malých priestorov. Častokrát sa s nimi môžeme stretnúť v bytoch, kde sú situované ako dvere do špajze alebo kúpeľne. Skladacie dvere tvoria alternatívu ku klasickým otváravým a posuvným dverám, pretože sú nenáročné na priestor.

Dvere sa pri otvorení zložia na dve a viacero častí, pričom sa posunú k jednej časti zárubne. Lamelové dvere môžeme skladať na stenu, do harmoniky alebo klasicky. Skladanie dverí do steny je špecifické v tom, že sa dverné krídlo zloží na dve časti, ktoré sa uložia za zárubňu. Skladanie do harmoniky vyžaduje priestor v zloženom stave do oboch strán miestnosti. Klasické zalamovacie dvere sa skladajú z dvoch častí dverného krídla rovnakej šírky, pričom pri zložení zasahujú len do jednej strany miestnosti.  Dverné kovanie, pánty a závesy nie sú pri zatvorených dverách viditeľné. Otvorené zalamovacie dvere vytvárajú čistú plochu.

Pri výrobe skladacích dverí dbáme predovšetkým na kvalitné materiálymechanizmy otvárania. Vyrobíme vám akékoľvek skladacie dvere na mieru v atypických i typizovaných rozmeroch, materiálových prevedeniach a povrchových úpravách.

UŽ VÁM NEUNIKNE ŽIADNA NOVINKA

Pravidelne aktualizujeme portfólio novými realizáciami a blog prínosnými článkami.
Chcete aby sa dostali až k Vám? Stačí sa prihlásiť k odberu.

ZAUJALI SME VÁS?
KONTAKTUJTE NÁS