fbpx

Otváranie dverí na základe systému pivot sa hodí predovšetkým do moderných domácností. Pivot dvere sú zaujímavé tým, že sa otáčajú na otočnom pivot ráme a nie na klasických bočných závesoch.

Obľúbenosť pivot dverí stále rastie a to najmä kvôli trendu veľkorysej architektúry a veľkých priestorov. Dvere pivot vám zaručia, že pri ich otváraní budete cítiť netradičnú atmosféru, ktorú dokážu vykúzliť. V prípade, že sa rozhodujete, či sú dvere pivot vhodné do vášho interiéru je v prvom rade potrebné dbať na dostatočný priestor otvárania. Pri otváraní je možné dverné krídlo otvoriť do oboch strán, pričom celková plocha dverného krídla sa otočí do miestnosti.

Dvere pivot poskytujú možnosti, ktoré nie je možné dosiahnuť pri dverách klasických, ako napríklad veľké rozmery dverí. Dvere ponúkajú mnoho funkčných výhod. Dvere pivot sú luxusnou záležitosťou, ktorá sa radí medzi najobľúbenejšie systémy prevedenia dverí. Obráťte sa na nás, pretože my vám radi vyrobíme jeden z najkrajších vstupov do vášho domova.

UŽ VÁM NEUNIKNE ŽIADNA NOVINKA

Pravidelne aktualizujeme portfólio novými realizáciami a blog prínosnými článkami.
Chcete aby sa dostali až k Vám? Stačí sa prihlásiť k odberu.

ZAUJALI SME VÁS?
KONTAKTUJTE NÁS