fbpx

Vyrábame interiérové dvere a zárubne na mieru. Počas 12 rokov sme sa špecializovali výhradne na výrobu dverí, a preto nás zákazníci považujú za slovenského lídra vo výrobe atypických interiérových dverí a zárubní na mieru. Nami vyrobené dvere majú osobitý rukopis, ktorý je odrazom dlhoročných skúseností a zanietenia pre naše remeslo.

Interiérové dvere predstavujú neoddeliteľnú súčasť interiéru. Akonáhle sa ocitnete v situácií, ktorá vyžaduje nové dvere, zistíte, že existuje veľa druhov interiérových dverí. Ako si vybrať tie správne? Pri výbere interiérových dverí je dôležité dbať na hlavný účel používania dverí, a teda ich funkciu, voľbu materiálu a výber dizajnu.

Dvere KORADOOR®, sú vyrobené z kvalitných materiálov s dôrazom na technologické spracovanie, vďaka ktorému sú naše dvere odolné a majú dlhú životnosť. Všetky dverné komponenty, akými sú pánty, kľučky, padacie prahy, samozatvárače a iné pre vás dôkladne vyberáme, aby ste dostali to najlepšie. Riadime sa pravidlom, ktoré hovorí o tom, že kvalita je dôležitejšia ako kvantita.

 

TYPY INTERIÉROVÝCH DVERÍ

Interiérové dvere delíme do viacerých kategórií, ktoré sú definované dizajnom a funkciou používania. Pri výbere dverí je dôležité mať základnú predstavu o ich vzhľade a spôsobe otvárania. Tieto dva atribúty vás a vášho obchodného zástupcu priblížia ku návrhu finálneho produktu.

TYPY DVERÍ NA ZÁKLADE DIZAJNU

V prípade, že je pre vás dôležitý vzhľad a dizajn interiérových dverí mali by ste sa zamerať na pojmy s tým súvisiace - plné, rustikálne, sklenené alebo exkluzívne. KORADOOR® pre vás vytvorí bezkonkurenčný dizajn dverí presne na mieru.

TYPY DVERÍ NA ZÁKLADE OTVÁRANIA

Ak sa primárne zameriavate na praktickosť a funkcionalitu budú vás zaujímať typy dverí, ktoré definuje ich spôsob otvárania. Dvere na základe typu otvárania rozlišujeme na otváravé, posuvnékyvné, reverzné, pivotskladacie.

UŽ VÁM NEUNIKNE ŽIADNA NOVINKA

Pravidelne aktualizujeme portfólio novými realizáciami a blog prínosnými článkami.
Chcete aby sa dostali až k Vám? Stačí sa prihlásiť k odberu.

ZAUJALI SME VÁS?
KONTAKTUJTE NÁS