fbpx
Píše sa rok 2018…

Píše sa rok 2018…

…píšeme náš prvý článok. Vítame vás na novej stránke KORADOOR®. Na trhu fungujeme už 18 rokov a každý deň pre vás navrhujeme, vyrábame a montujeme nábytky, dvere, podlahy tej najvyššej kvality a jedinečného dizajnu. Ďakujeme našim zákazníkom za dôveru, ktorú do nás vložili pri realizovaní ich vysnívaných interiérov a ďakujeme aj tým, ktorým ešte len vnesieme do interiérov kúsok života, dizajnu, kvality a nápadu.

Dovoľte nám týmto v skratke predstaviť našu novú web stránku a objasniť, prečo sme sa rozhodli pre zmenu starého webu na nový. Naša stránka vás vnesie do sveta interiérov, interiérového dizajnu a moderného stolárstva, ktoré cení tradíciu. 

 

STARÁ WEBOVÁ STRÁNKA

Dlhé roky bola súčasťou našej spoločnosti. Mohli ste na nej nájsť množstvo modelov dverí, realizácií nami zrealizovaných projektov, oznamov, newsletterov avšak jej funkčnosť a dizajn nespĺňali prichádzajúce trendy webovej prezentácie. Cítili sme potrebu vytvoriť stránku, ktorá by plnohodnotne odprezentovala našu prácu a bola pre vás prínosná, inšpiratívna a prehľadná. Rovnako bolo našim cieľom vytvoriť novú stránku, ktorá by sa diametrálne odlišovala od starej a to najmä v tom, že sme pre vás chceli vytvoriť moderné prostredie, ktoré vám dá priestor a zanechá vo vás pocity radosti. 

Stará webová stránka koradoor

 

 

NOVÁ WEBOVÁ STRÁNKA

Je december 2018 a máme obrovskú radosť, že môžete čítať tento článok na našej novej webovej stránke, ktorú ste našli rovnako ako predošlú na adrese koradoor.net. Nová stránka dostala nový vzhľad, novú štruktúru a nový nápad, ktorý pevne veríme, že bude pre vás prínosný, pretože práve pre vás sme stránku usilovne navrhovali. 

Pretože vám chceme poskytnúť najvyššiu mieru bezpečnosti bolo naším prvým krokom pri tvorbe nového webu zvýšenie zabezpečenia webovej stránky SSL certifikátom HTTPS, vďaka ktorému sa zvyšuje dôvernosť prenášaných dát, integrita obsahu a mnoho iného. 

 

Čo vám bude naša nová webová stránka prinášať?

 

O NÁS

Stránka „O nás“ je venovaná predstaveniu spoločnosti KORADOOR, nášmu tímu a nášmu príbehu z hľadiska histórie firmy. Niektorí z nás majú stále pocit, že novoročné predsavzatia dokážu mnoho zmeniť, preto podstránku „Tím“ pre vás aktuálne pripravujeme 😊

Stránka o nás na novej webovej stránke koradoor

 

 

PORTFÓLIO

V „Portfóliu“ nájdete realizácie rozdelené do logických kategórii, ktorými sú obytné priestory, nebytové priestory, hotely a penzióny. Projektov sme počas nášho 18 ročného pôsobenia zrealizovali viac ako 3148. Žiaľ, nie je možné každý zrealizovaný projekt profesionálne nafotiť a práve preto pre vás vyberáme to najlepšie a najzaujímavejšie.

Súkromie našich zákazníkov je pre nás prioritou, preto s fotením musí zákazník najprv súhlasiť a my ako vďaku v žiadnom prípade neuvádzame pri fotkách realizácií žiadne osobné údaje. Vrelo vám odporúčame stráviť nejaký čas prezeraním nášho porfólia, je sa na čo pozerať.

Stránka portfólio realizácií na novej webovej stránke Koradoor

 

 

ČO ROBÍME

Kategória „Čo robíme“ sa na starej stránke vôbec nenachádzala. Do novej štruktúry sme sa ju rozhodli zaradiť preto, lebo vám prináša množstvo užitočných informácií o dverách, zárubniach, nábytkupodlahách. Zároveň, môžete v jednotlivých kategóriách nájsť inšpiráciu v možných variantoch výroby dverí z hľadiska dizajnu, technologického spracovania alebo  povrchovej úpravy.

Majte, prosím, stále na vedomí, že sme zákazková výroba, ktorá vyrába všetky produkty na mieru. Stačí nám povedať vašu predstavu a my pre vás navrhneme produkt priamo pre vás. 

Stránka čo robíme a ako pracujeme na novej web stránke KORADOOR

 

 

SHOWROOM KORADOOR

Na stránke s označením „Showroom“ zatiaľ nájdete len niekoľko informácií o našom showroome. Náš showroom ponúka širokú škálu vzorových dverí, kľučiek, vzoriek materiálov, povrchových úprav a plne zariadeného interiéru. Čoskoro bude táto stránka plná videí priestorov, eventov, ktoré budeme organizovať. Príďte nás navštíviť osobne a keby ste nevedeli kde sídlime  na ulici Vrútocká 256 v Sučanoch. Tešíme sa vás.

 

 

KONTAKT

Na stránke „Kontakt“ môžete nájsť všetky dôležité telefónne čísla a mailové adresy, aby ste sa s snami mohli kedykoľvek spojiť. Taktiež keď nás budete chcieť navštíviť, jednoducho, kliknite na tlačidlo „Navigovať“ a navigácia vás privedie priamo k nám. 

Stránka kontakt na novej webovej stránke KORADOOR

 

 

BLOG

Ďalšou novinkou na našich stránkach je „Blog“, v ktorom úplne prvým článkom je ten, ktorý práve čítate. Hoci za blogom nestojí zástup copywriterov budeme pracovať na tom, aby sme vám podávali informácie o témach, ktoré vás z drevospracujúceho priemyslu a interiérového dizajnu najviac zaujímajú. 

 

Ponúkame vám pár ďalších užitočných tipov:

1, Zaujíma vás čo o nás povedali zákazníci? Referencie zákazníkov

2, Potrebujete vedieť ako to u nás funguje?  Čo robíme

3, Chcete poznať odpovede na najčastejšie otázky zákazníkov? Časté otázky

4, Hľadáte si prácu? Kariéra

 

Ak vás napadajú otázky alebo máte záujem o naše produkty môžete nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formuláru, ktorý jednoduchým kliknutím vyplníte a my vám v čo najkratšom možnom čase odpovieme. A aby sme nezabudli, publikujeme KORADOOR® newsletter, aby vám už nič neuniklo. Stačí sa len prihlásiť 🙂

Chceme vám byť bližšie, chceme, aby ste spoznali náš každodenný život, náš tím a našu prácu aj inak ako prostredníctvom reprezentatívnych profesionálnych fotiek. Pravidelne sa vám budeme  pripomínať na sociálnych sieťach ako sú facebook a instagram. Budeme točiť videa, ktoré nájdete na našom Youtube a prikladať ďalšie fotky realizácii na Pinterest. 

Veríme, že vás budú naše príspevky zaujímať, že vám budú prinášať množstvo inšpirácie a taktiež veríme, že nás niekedy prídete potešiť vašou návštevou, pretože osobný kontakt je pre nás ten najcennejší 😊

UŽ VÁM NEUNIKNE ŽIADNA NOVINKA

Pravidelne aktualizujeme portfólio novými realizáciami a blog prínosnými článkami.
Chcete aby sa dostali až k Vám? Stačí sa prihlásiť k odberu.

ZAUJALI SME VÁS?
KONTAKTUJTE NÁS